Hakkında

İnşaat sektörüne hizmet vermek ve taleplerini karşılamak için kurulan CONMACH MAKİNA, müşterilerine Beton Parke Makinesi, Beton Briket Makinesi, Mobil Beton Santral, Sabit Beton Santral, Beton Boru Makinesi, Taban ve Baca Makinesi ile bu makinelerin kalıp, yedek parça ve diğer aksamlarını hizmetini verir. İhracatını yaptığı ürünleri, kalite ve uygun fiyat içeriği ile sunar.

Müşterilerimize özgü tasarımlar makine mühendislerimiz tarafından proje edilir. Firmamız satış sonrası süresiz teknik destek verir. İhraç edilen makinenin montaj ve kurulumu konusunda uzman, deneyim sahibi teknisyen ve mühendisler tarafından yapılır. Satış sonrası hizmet CONMACH MAKİNA,’ nın olmazsa olmazıdır. Bu sebeple firmamız bünyesinde hizmet veren satış sonrası departman birimi mevcuttur.

Beton Briket Makinesi, Beton Parke Makinesi, Beton Boru Makinesi, Beton Taban Makinesi, Beton Baca Makinesi, Sabit Beton Santrali, Kompakt Beton Santrali ve Mobil Beton Santrali “satış sonrası departman birimi” tarafından 7 x24 hizmet alır. Hizmet verdiğimiz ürünler geniş bir referans ağı ile ihraç edilir. İmalatını yapıp ihraç ettiğimiz bu makine çeşitlerimiz CONMACH MAKİNA, güvencesi ile talep edilen saatlik üretim kapasitesine göre farklılık gösterir.

2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s