Beton Blok Yapma Makinesi Çeşitleri Nelerdir.

BlockKing-09MS/MD Model

Kilitli Parke Taşı Makinesi konusunda uzman ekip ve kadrosu ile firmamız tarafından ucuz ve ekonomik fiyat içeriği ile Çorlu/Tekirdağ’ da bulunan fabrika imalathanemizde CONMACH mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Yarı otomatik ve otomatik olarak üretilen Kilitli Parke Taşı Makinesi fiyatları hakkında bilgi talep etmek için bizlere info@conmach.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

BlockKing-18FS(S) Model

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, müşterilerimizin bütçesine uygun olan Satılık Beton Parke Taşı Makinası CONMACH markası ile satışa sunulmuştur. Satış sonrası 7/24 müşteri desteği sunan firmamız, talebe göre Satılık Beton Parke Taşı Makinesi kurulum, montaj, operatör eğitimi de vermektedir. Detaylı bilgi almak için Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

BlockKing-25MS/MD

Conmach Briket Makinesi farklı model çeşitleri ve kapasite özellikleri ile dünyanın dört bir yanında aktif olarak çalışmaktadır. Geniş referans ağına sahip olan firmamız satış sonrası müşteri desteği ile Conmach Briket Makinesi modellerinin sevkiyatını zamanında yapmaktadır. Nakledilen makinelerimizin kurulum ve montajı CONMACH teknisyenleri tarafından yerinde yapılmakta olup bu işlem müşterinin talebi ile gerçekleşmektedir.

BlockKing-30FS(S)

Briket Makinesi satın almak isteyenlerin en çok merak ettikleri soru ana şase ile birlikte nelere sahip olacaklarıdır. Satış sözleşmesi tamamlanan müşterimiz ana şase ile birlikte konveyör bant, beton karıştırıcı, el arabası, hidrolik depo, kalıp, yedek parça gibi ürünlere de sahip olur. Briket Makinesi müşterimizde set olarak verilir. Nakliye işleminden sora müşterimiz isterse firmamız teknisyenleri tarafından adresinde kurulum ve montaj işlemleri yapılır.

BlockKing-12MS/MD Model

Beton Parke Taşı Makinesi; müşteri odaklı çalışan ve inşaat sektörüne kazandırdığı makinelerle bilinen firmamız CONMACH tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimiz Beton Parke Taşı Makinesi ile birlikte Parke Taşı Kalıpları da satın alır. 100 x 200 x 60 Parke Taşı Kalıbı ve 100 x 200 x 80 Parke Taşı müşterilerimizin yoğun olarak tercih ettiği beton parke taşı kalıbı çeşitlerindendir.

BlockKing-20MS/MD

Teknik destek, yedek parça, briket kalıbı ve parke taşı kalıp çeşitleri ile satış sonrası irtibatı kesintisiz sürdüren CONMACH müşterilerinin takdirini kazanmış bir firmadır. Satılık Briket Makinesi müşteriye özel tasarımı ile dikkat çeker. Satın alma işlemi tamamlanan ürün yedek parçaları ile birlikte karayolu veya denizyolu taşımacılığı ile nakliye edilir. Satılık Briket Makinesi sizlerin de tercih edeceği özelliklere sahiptir.

BlockKing-25FS(S)

Conmach Briket Makinesi Cumhuriyet Mahallesi Ali Osman Çelebi Bulvarı Çorlu / Tekirdağ yerleşkesinde bulunan fabrikada beton makinaları ve kalıplarının üretimini yapıyoruz. Conmach Briket Makinesi olarak, briket kalıbı, parke kalıbı, asmolen kalıbı, bordür kalıbı, artı taşı kalıbı, damla taşı kalıbı ve beton boru kalıpları imalatını yapıyoruz. Makine ve kalıp ihtiyaçlarınız için bize 0544 468 75 49 nolu whatshap hattından ulaşa bilirsiniz.

BlockKing-36MS/MD Model

Briket Makinesi farklı üretim kapasitesine sahiptir. Makinelerimiz yarı otomatik sistemli olup kolay kullanım, kalite ve esnekliğe sahiptir. Operatör tarafından hidrolik sistem ünitesi ile kontrol edilir. Briket Makinesi modellerimiz; BlockKing-09MS/MD, BlockKing-12MS/MD, BlockKing-18MS/MD, BlockKing-18 FS(S), BlockKing-20MS/MD, BlockKing-20 FS(S) BlockKing-25MS/MD,BlockKing-25 FS(S), BlockKing-30MS/MD, BlockKing-30 FS(S) BlockKing-36MS/MD, BlockKing-36 FS(S)

BlockKing-18MS/MD Model

Briket Makinesi Fiyatları sektör içerisinde yakından takip edilir. “Kalite Fark Yaratır” sloganının temsilcisi CONMACH üretimin her aşamasında kaliteye değer verir. Briket Makinesi Fiyatları müşterilerinin güvenini kazanan firmamızda uygun fiyat ve garanti ile tercih edilebilir. Firmamızı diğerlerinden ayıran özellik ise müşterilerimize özel, onların hayal gücünü değiştirebileceğimiz inşaat makineleri üretmemizdir.

BlockKing-20FS(S)

Talep ettiğiniz beton ürünleri, üretebileceğiniz özelliğe sahip olan Beton Briket Parke Taşı Makinesi kalıp değişimi ile farklı ürünler üretmenizi sağlar. Briket kalıbı, parke taşı kalıbi,bordür taşı kalıbı bunlardandır. Beton Briket Parke Taşı Makinesi imalatında birinci sınıf hammadde kullanılmıştır. ISO,TSE standartlarına uygun profiller, ST44-ST52-Hardox ve CK45 kullanılan ürünlerden bazılarıdır.

BlockKing-30MS/MD

Conmach Briket Makinesi, kilitli parke üretebilmek için kilitli parke taşı kalıbına ihtiyaç duyar. İhracat edilen makinelerimizin kalıp tasarımlarını büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Conmach Briket Makinesi, Kalıp imalatlarımız aşınmaya dayanıklı, yüksek mukavemetli malzeme kullanımı ile yapılır. Firmamızdan talep edeceğiniz kalıp teklifleriniz ucuz, ekonomik fiyat içeriği ile değerlendirilir. Fiyat teklifi için info@conmach.com‘ dan bilgi alabilirsiniz.

BlockKing-36FS(S)

Briket Makinesi ile briket üretmek için kullanılan hammaddeler; Taş, çakıl, mıcır, kum. çimento ve su’ dan oluşur. 20cm’lik briket üretiminde kullanılması gereken hammadde oranları %12 çimento , %34 kum , %50 Mıcır ve su bileşenlerinden oluşur. Briket Makinesi briket ölçüleri mm’dir. Amerikan briket ölçüleri ise ,inç olarak kabul edilir. Makine modellerimize göre briket ölçü ve kapasiteleri farklıdır. Detayları BlockKing özelliklerinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s