Beton Boru Makinesi

Çorlu /Tekirdağ lokasyonunda bulunan fabrikamızda imalatı yapılan makinelerimizdendir.  Ø300 mm ve Ø1200 mm ölçülerinde yüksekliği 1000 mm olan Beton Boru, Baca, Konik, Baca Gövdesi, Bilezik ve Parsel Bacası gibi ürünlerin üretilmesinde kullanılır.

Beton Boru Makinesi sistemi hidrolik yağlamadan oluşur.  Ø150mm-Ø800mm  arası kapassite özelliğinde üretim yapan makinemiz kalıpları iç-dış Kalıp, Sıvama, Sac palet ve Fiber başlık olmak üzere üç başlıktan oluşur. Beton Boru Kalıpları müşteri tercihine göre üretilmekte ve kullanılmaktadır. Beton Boru Makinesi  bu modelinde beton boru boyu 1500 mm – Ø800 olup beton boruların nakliyesi hidrolik taşıma arabası ile gerçekleşir. Ayrıca standart ölçülerden uzunluk ve genişliği ile farklılık gösteren beton borular forklift ile taşınır.

Beton Boru Makinesi modellerimiz arasında yer alan 300-1200/2000 CMP modelimiz hidrolik yağlama özelliği ile dikkat çeker. “Üretim kapasitesi Ø300mm – Ø1200 ölçülerindedir. her iki modelimizin de kalıpları aynıdır. Beton Boru Kalıpları; İç-dış kalıp, sıvama, sac palet ve fiber başlıktır. Üretim ve ihracat çalışmalarımız ile proje bazlı çalışmalarımız müşteri taleplerine göre şekillenir. Ø 300 mm – Ø1200 mm arası beton boruların yüksekliği 1000 mm ila 2000 mm olup entegre contalı beton borudur.

BER BAŞLIK

Fiber Başlık

 Beton Boru Makinesi; fiber başlık kullanımı ile kalite üretim sağlanmaktadır. Fiber başlıklar iki şekilden oluşur. Birincisi ve konstrüksiyonlu Fiber Başlık diğeri ise konstrüksiyonsuz Fiber Başlıktır.

 Beton Boru Makinesi; fiber başlık kullanımı ile kalite üretim sağlanmaktadır. Fiber başlıklar iki şekilden oluşur. Birincisi ve konstrüksiyonlu Fiber Başlık diğeri ise konstrüksiyonsuz Fiber Başlıktır.

Fiber Başlıkların Kullanım Amacı; makineden çıkan ürünlerin daireselliğini  koruyarak kaliteli ürünler çıkarılmasını sağlamaktır. Fiber başlıklar talep edilen çap, kalınlık ve mukavemette üretilir.

Beton Boru Makinesi Paletleri

Beton Boru Makinesi Paletleri

Beton Boru Makinesi Paleti;Tekirdağ / Çorlu konumunda imalat yapan Conmach Makine Beton Boru Makineleri, Vinçli & Vinçsiz Beton Boru Makineleri, Baca Menhol Makineleri, Fiber Başlık ve palet üretimi yapmaktadır.

Beton Boru Makinesi ‘nde yardımcı ürün olarak kullanılan paletler fabrikamız imalathanesinde Ø150 mm – Ø3600 mm  ölçülerinde üretilir.

Beton Boru Makinesi ile iki çeşit palet üretimi yapılır. Bunlar entegre palet ve  yuvarlak kesitli sızdırmazlık contalarına uyumlu paletlerdir.