Satılık Beton Santrali

Satılık Beton Santrali Nedir? Bu sualin makalemizde içerik olarak değerlendireceğiz. İnşaat sektörünün beyni olarak nitelendirilen, bir çalışma sistemi olup, kum, çakıl, taş, su, agrega ve çimento gibi bileşenlerin depolanıp, karıştırılması ve bu karışımın üretimin gerçekleştirildiği sahalarda trans mikserlerle dolum yapılmasına Beton Santrali adı verilir. Satılık Beton Santrali oluşumu pnömatik, hidrolik, mekanik, elektronik gibi ekipmanlardan oluşur. Satılık Beton Santrali; Mobil Beton Santrali, Sabit Beton santrali ve Kompakt Mobil Santral olmak üzere üç bölüme ayrılır. Sabit Beton Santrali Kuru beton Santrali ve Yaş Beton Santrali olarak iki gruba ayrılır. Satılık Beton Santrali Kuru beton Santrali ile Yaş Beton Santrali arasındaki fark; karışımın karıştırıcı kazanında değil, taşıyıcı mikser kamyonlarında yapılmasıdır.

Satılık Beton Santrali oluşumunu gerçekleştiren ekipmanlar agrega bunkeri, tardı bandı, besleme bandı, kova, çimento silosu, çimento helezonu, beton mikseri ve otomasyon sistemidir. Satılık Beton Santrali firmamız kalite ve güvencesi ile ihraç edilen beton santralleri arasında en popüler olanıdır. Satılık Beton Santrali modelleri arasında Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Santrali ve Kompakt Beton Santrali yer alır. Ürünlerimiz avantajları ile birbirlerinden farklıdır. Satılık Beton Santrali kurulum ve montajı kolay olup, santral operatörüne gerek duymadan çok rahat kullanılabilir. Arıza, bakım ve onarımı şantiye sahasında ucuz ve ekonomik fiyat içeriği ile gerçekleşir.

Satılık Beton Santrali model ve tasarımı ile diğerlerinden farklı olup CONMACH markası ile satışa sunulur. Makinelerimiz alıcısının her zaman yüzünü güldürecek kaliteye sahiptir. Satılık Beton Santrali için ucuz maliyet öneren firmaların kısa zamanda müşteriyi mağdur ettiği görülmüştür. Satılık Beton Santrali grubuna dâhil olan Sabit Beton Santrali uzun vadeli büyük projeler için tercih edilir. Kısa zamanlı projeler için taşınması kolay olan Kompakt Mobil Santral tercih edilir. Söylemek gerekir ki beton santrallerinin en önemli özelliği beton mikseridir. Beton mikserleri projelere göre değişiklik gösteren Planet, Turbo Pan, Çift Milli ve Tek Milli Beton olarak bilinir.
Satılık Beton Santrali fiyatlarımız için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s