Kalıp Nedir, Kalıpçı Kime Denir.

Kalıp nedir, kalıpçı kime denir, makalemizde bu soruya yanıt arayacağız. Bildiğimiz gibi uygun malzeme kullanımı ile kombine olan müşteri istek ve taleplerine göre şekillenen, belirli standartlara sahip, ihtiyaç duyulan talebe yanıt verilmesi, kullanılan malzeme ve beden gücünün minimum seviyeye indirilmesi ve bunların belirli bir sistem ile çalışması kalıp olarak tanımlanır.  Diğer taraftan bu sistem oluşumunu sağlayan, hamurunu yoğuran, alın terini akıtan ve çalıştıran kişiye kalıpçı denir.

İmalatını Gerçekleştirdiğimiz Kalıplar

İnşaat sektörünün en aktif makinelerinden olan Beton Briket Parke Makinesi kalıpları konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile CONMACH makine tarafından yapılmaktadır. Aşkla işine sarılan ustalarımız Demiri alın terleri ile yoğuran ustalarımız işlerini aşk ile yaparak onu mayalamaktadırlar. Ali Osman Çelebi Bulvarı No:105 Çorlu – TEKİRDAĞ adresinde siz müşterilerimizin talep ettiği Beton Briket Parke Makinesi kalıp imalatını gerçekleştiriyoruz. İmalatını yapığımız bazı kalıp çeşitlerimiz; Kilitli parke , çim taşı ,  damla taşı , artı taşı , oluk taşı, martı taşı , bordür, asmolen, briket ve 10×20 parke kalıplarının imalatını yapmaktayız.

Kalıp İmalatında Kullanılan Malzemeler

Beton Briket Parke Makinesi için sektör içerisinde irili ufaklı onlarca firma kalıpçılık yaparak çalışmalarına devam etmektedir.  Bir kalıbı kalıp yapan profesyonel ekip çalışması ve kullanılan malzemenin kalitesidir. Bizler; briketmakinam.com sitesi olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanmaktayız.  Beton Briket Parke Makinesi  kalıp s1ac levha kalınlıkları,12 mm ila 25 mm arasında olup ST52  ve Hardox kalitelerinde sac levha  kullanmaktayız. Sac levhalar CNC Lazer Kesim ve CNC  Plazma Kesim tezgâhlarında işlenerek imalathanemizde monte edilir.  Bu parçaların imalathanemizde kombine olmasında CNC takım tezgahları eşlik eder. Bunlar arasında Torna, Freze, Borvek vb yer alır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s