BlockKing-09MS GANA- GAROWE

Briket Parke Taşı Makinesi 2021 ihracatları devam ediyor. Yeni yılın ilk günlerinde sevk edilen  Mobil Beton Santrali ve Briket Makinesi modellerinden sonra çalışmalarını  hızlandıran teknik ekibimiz   Afrika ülkelerinden Gana’ da çalışmalarına devam etti. Ülkenin Garowe şehrinde firmamıza ait Biriket Makinesi modellerinden BlockKing-09MS yerleşim, kurulum ve montaj çalışması servis ekibimiz tarafından yapıldı. Makine nakliye edilirken 40’lık konteynır içerisinde, 15 m3 karıştırıcısı, 2 adet konveyör bandı, 7 adet kalıp, 6 adet el arabası ve 500 adet palet ile gönderildi.

Briket Parke Taşı Makinesi konteynır içerisinden titizlikle şantiye sahasına indirildi. Müşterimiz tarafından belirlenen kurulum sahasında teknik ekibimiz tarafından kurulum çukuru oluşturuldu. Makinenin sabitleneceği bölgelere beton dökülerek kuruması beklendi. Briket Makinesi montajı için gerekli çalışmalar teknik servis ekibimiz ve firma çalışanları ile gerçekleştirildi. Makine kurulumunun tamamlanması ile birlikte operatör eğitimi ve makine test çalışmaları yapılarak seri üretime geçiş yapıldı.

Briket Parke Taşı Makinesi Garowe’de briket, bordür ve parke taşı üretimine devam ediyor. Kurulum çalışmalarını tamamlayan servis ekibimiz Gana’ dan ayrıldı.  BlockKing-09MS üretim kapasitesi 3.000 adet 20x20x40 cm briket, 4.000 adet 15x20x40 cm briket, 5.000 adet 12.5x20x40 cm briket, 6.000 adet 10x20x40 cm briket, 3.000 adet bordür, 250 m2 parke taşı gibi üretim özelliklerine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s