Satılık Briket Makinesi Model BlockKing-25MS

BlockKing-25MS Briket Makinesi

Güney Amerika ülkelerinden olan Guyana batısında  Venezuela, doğusunda Surinam, güneyinde Brezilya yer alırken; kuzey kısmında  Karayip Denizine komşudur. Conmach Makine, Guyana’ ya ilk ihracatını 2011 yılında BlockKing-25MS ile yaptı. On yıl önce üretime start veren müşterimiz briket taşı, bordür taşı, parke taşı üretimi ile ülke ekonomisine katkı sundu. Kaliteli ürünleri ile Guyana’da fark yaratan müşterimiz 2021 de ikinci BlockKing-25MS Briket Makinesi siparişi verdi.

Satılık Briket Makinesi için imalat çalışmaları ivedilikle gerçekleşti.  Ana şase, konveyör bant, karıştırıcı, hidrolik depo, bunker kovası, harç arabası, makine kalıpları ve diğer aksesuarlar, aşınmaya dayanıklı profil ve çeliklerden ölçülendirilerek monte edildi. Hassasiyetle gerçekleştirilen Satılık Briket Makinesi Çorlu / Tekirdağ yerleşkesinde bulunan Conmach Makine fabrika imalathanesinde yapıldı.

Briket Makinesi Guyana’ya gönderildi.

Guyana’lı müşterimiz için üretilen Satılık briket Makinesi BlockKing-25MS özellikleri ile dikkat çekmektedir. Makine kurulumu Conmach teknik servisi tarafından başkent Georgetown’da yapıldı. Makine nakliyesi deniz yolu ile 1 adet 40 ft hc konteynır içerisinde jeneratörü, 0,5 m3 karıştırıcısı, 2 adet transfer bantı, 4 adet el arabası ve 5 adet kalıbı ile birlikte yüklendi. Sevk edilen makinenin vardiyalık kapasitesi; 10.000 adet 20x20x40 cm briket, 12.000 adet 15x20x40 cm briket, 18.000 adet 10x20x40 cm briket ve 700 m2 parke taşı üretimi özelliğindedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s