Titreşimli Elek

Birkaç adet parçanın aynı anda işleme alınarak elenmesini sağlayan sisteme Titreşimli Elek ismi verilir. Elek sistemine gelen ürünler boyutlarına göre ayrılır. Burada yapılan sınıflandırma bant usülü ile stoklamanın gerçekleşmesini sağlar. Firmamız kalite ve güvencesi ile üretimi gerçekleştirilen Conmach Titreşimli Elek kırma eleme tesislerinde kullanılır. Makinemizin titreşim sistemi şase üzerine yerleştirilen gövde yaylı ve motor süspansiyon parçalarından oluşur. Onarım değişim ve bakımı firmamız garantisi altındadır. Taşınma sıkıntısı demonte özelliği ile giderilmiştir. Kısa zamanda CONMACH teknisyenleri tarafından kurularak üretime başlamanıza olanak sağlanır.

Conmach Titreşimli Elek kendini pazarlayabilen makine modelleri arasında bulunur. Kırma işlemini tamamlayan elek sonrasında özel bir sistem ile ayrıştırma işlemini gerçekleştirir. Bu makine çeşidimiz müşterilerimize özel olarak tasarlanmaktadır. CONMACH kalitesi ile sizlerde özel tasarımlı modellerimizden ucuz ve ekonomik fiyat içerikleri ile yararlanabilirsiniz. Conmach Titreşimli Elek tercih ve siparişleriniz için firmamıza sosyal medya sitelerimizden ve www.conmach.com web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Conmach Titreşimli Elek iş yerleriniz için uygun bir seçenektir. İşlerinize ivedilik kazandıracak, düşük enerji maliyeti ile tasarruf edeceksiniz. Sekonder Kırıcı ve çeneli Kırıcı makinelerimize sahip müşterilerimizin iş yerlerinde Conmach Titreşimli Elek bulundurmaları gereklidir. Elek ölçüleri siz müşterilerimizin istek ve taleplerine göre yapılır. İmalatımızda aşınmaya karşı mukavemetli sac levha kullanımına önem verilir. Kaliteli ürün içeriklerine sahip olmak ve başarılı bir sonuca ulaşmak için CONMACH marka ve kalitesi elek tercihinde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s