Tersiyer Kırıcı

Conmach kırıcı modellerinden olan Tersiyer Kırıcı dikey ve yatay mil özelliği ile ön plana çıkan kırıcı modellerimizdendir. Sert cisimli maddelerim kırılarak kum üretilmesini sağlayan bir ürün çeşidimizdir. Genel olarak 0.5 mm yoğunluğundaki malzemelerin üretiminde kullanılırlar. Halk arasında kum makinesi olarak bilinirler. Sekonder ve Primer kırıcı modellerimize göre daha ince kırma işleminin gerçekleşmesini sağlarlar. Tersiyer Kırıcı zarar görmeden nakliye edebileceğiniz demonte bir modeldir. Makinemizin en önemli özelliği ise eleme, kırma ve yıkama görevlerini tek başına gerçekleştirmesidir.

Conmach Makine kalite ve güvencesi ile imalatı gerçekleştirilen Tersiyer Kırıcı ürün kapasitenizi arttırırken düşük enerji tüketimi sarf eder. Diğer kırıcı modellerimize göre ağırlık ve boy ölçülerinde farklılıklar göreceksiniz. Makinemizin bir diğer özelliği ise inşaat hafriyat atıkları ve inşaat yıkımlarında kalan molozların geri dönüşümünü gerçekleştir. Makinemizin çalışmasında yaşanan aksaklıklar Conmach teknisyenleri tarafından yerinde giderilir. Yedek parça ve diğer ihtiyaçlarınız Conmach tarafından temin edilir. Tersiyer Kırıcı tercih edilirliğinin sebebi çevre dostu olmasıdır. En çok tercih edilen tersiyer modelimiz 100 t/s ila 350 t/s modellerimizdir. Sizlerde tercih ettiğiniz modeli firmamız da özel imalatını yaptırabilirsiniz.

Yüksek toz ve kum oranına sahip olan Tersiyer Kırıcı genel özellikleri ile diğer model çeşitlerinden ayrılır. Bu modelimizi sekonder, tersiyer kum makinesi olarak kullanabilirsiniz. Beton bazlı malzeme üretimini yüksek kapasitesi ile gerçekleştirir. Tersiyer Kırıcı paletleri krom veya yüksek manganlı paletlerdir. Kapak açma sistemi hidroliktir, ısıl işlem ünitesinde dayanıklılık testi uygulanmış rotor vardır. Palet değişimi kısa sürede hızlıca gerçekleşir, bakım ve onarımı kolay olup Conmach Tersiyer Kırıcı özelliklerini taşımaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s