Yedek Parça

Briket Makinesi Lastik Takozu

Briket Makinesi Lastik Takozu; vibratör masasında kullanılan lastik takozlar ayrıca makine paletinde de kullanılır. Görevi paletlerin ileriye hareket etmesini sağlamaktır. Lastik takozların üretiminde kauçuk kullanılır.

Briket Makinesi Harç Atığı Temizleme Fırçası

Briket Makinesi; Beton Kalıp Temizleme Fırçaları makine modellerine göre farkı ölçülere sahiptir. Görevi harç atıklarını temizlemektir. Malzeme imalatı 3 mm sacın bükülerek çelik tel fırçaların arasına yerleştirilerek sıkıştırılması ile olur.

Briket Makinesi El Arabası


Briket Makinesi El Arabası; Yaş ürünün toplama alanına sevk edilmesinde kullanılır. Kaliteli ürün için sağlam lastik tekerleklere ihtiyaç vardır.

Beton Briket Makinesi Vibratör Rulmanı


Beton Briket Makinesi Vibratör Rulmanı; Beton Parke Taşı Makinesi, Beton Bordür Makinesi ve Kaldırım Taşı makinelerinde kullandığımız vibratörlere ait rulmanlar müşterinin isteğine göre nakliye edilir.

Briket Makinesi Vibratör Motoru

Briket Makinesi Vibratör Motoru; Beton Parke Taşı Makinesi, Beton Bordür Makinesi ve Kaldırım Taşı makinelerinde Kullanılan vibratör tipi; Tekli Eksantrik tip Vibratör, Vibratör motoru ise 4 x 7,5 kW & 2 x 2,2 kW –  5,5 kW & 0,44 kW.

Briket Makinesi Hidrolik Pistonu

Briket Makinesi Hidrolik Pistonu; Beton Briket Makinesi, Beton Parke Taşı Makinesi, Beton Bordür Makinesi ve Kaldırım Taşı makinelerinde Denge kolu ile harç arabası arasında bağlantı vazifesi görür. Hidrolik pistonlar harç arabasının ileri – geri hareketini gerçekleştirir.

Beton Briket Makinesi Paleti


Beton Briket Makinesi; paletleri yaş ürünün toplanması ve el arabası ile toplama sahasına sevk edilmesi için kullanılır. Meşe ağacından üretilir, dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılır.


Beton Briket Makinesi Konveyör Bandı


Beton Briket Makinesi Konveyör Bandı; Kum, çakıl, çimento, harç gibi malzemelerin taşınmasında kullanılır. Vibrasyon sistemi ile çalışır..