MOBKING-30 Mobil Beton Santrali Özellikleri

Conmach Mobil Beton Santrali  MOB-30 modeli firmamız tarafından imalatı yapılan ve en çok tercih edilen beton santralidir.  Mobil (taşınabilir) beton santrallerimizin üretim kapasitesi 30 ile 150 m3/h arasında değişir.Briketmakinam.com olarak; Briket makinesi, beton boru makinesi ve beton santrali imalatı yapıyoruz.  Sabit beton santrali, Mobil Beton Santrali, kompakt beton santrali  MOBKING-BATCHKING ve RAPID model serisi yeni nesil beton santralleri de üretiyoruz.

MOBKING-30 Mobil Beton Santrali

 MOBKING-30 firmamızn ürettiği mini Mobil Beton Santrali, olup talebe göre pan ve planet mikser seçenekleri 2,3 veya 4 gözlü agrega bunkerine sahiptir. Bu model çeşidi küçük projeler için tercih edilir. Şantiye kullanımları için ideal bir modeldir.Kolay taşına bilirliği, kurulum ve montajının kısa sürede tamamlanması MOBKING-30 Mobil Beton Santrali terch edilinirliğini arttırmıştır. Makinemiz santralinin ana mkısımları mikser, agrega bunkeri, tartım bandı, transmikser bandı, kantar grubu, çimento patlatma ünitesi, helezon ve otomasyon sistemidir.

MOBKING-30 Mobil Beton Santrali

MOBKING-30 Mobil Beton Santrali  teknik özellikleri santral kapasitesi 30m³/saat, Agrega bunkeri; göz adeti 4, göz kapasitesi 5m³, toplam kapasite 20m³, kapak adeti 4 set. Karıştırıcı; Pan tipi, kapasite 750/500 lt, Motor gücü 22 kw. Transmikser konveyörü; genişlik 700 mm, uzunluk 12.500 mm, motor gücü 11 kw,Tartım konveyörü; genişlik 700 mm, uzunluk 4.800 mm, motor gücü 7.5 kw. Toplam motor gücü silosuz 54 kw. Çimento helezonu; 168 mm çapında, 5500 mm uzunluğunda 4 kw motor gücüne sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s