Beton Briket Nedir

Beton Briket inşaat sektörünün bir parçası olup duvar yapımında kullanılan malzemeler arasındadır. Ürün bileşenleri arasında çimento, suni ve doğal agregalar ile su bulunur. Beton Briket seri üretiminde CONMACH tarafından üretilen Beton Briket Makinesi kullanılır. Farklı ölçülerde tasarlanmakta makineler müşteri memnuniyetine sunulmaktadır. Beton Briket malzemeleri minimum yüksekliği 200 mm, minimum genişlik ise 100 mm dir. Beton Briket volkanik özelliğe sahip olan ponza taşları, çimento ve su ile oluşumu gerçekleşen harcın BLOCKKING modellerine ait kalıplara boşaltılarak açık veya kapalı üretilir. Beton Briket 3 gruba ayrılmakta olup, asmolen, dolu briket ve boş briket bunlardandır.

Briket Nerelerde Kullanılır

Beton Briket Makinesi kalıpları, müşteri tarafından firmamıza iletilen standartlara göre tasarlanır. Ülke standartlarına göre tasarımlar değişiklik gösterir. Genel olarak tasarım çeşitliliği ölçüleri ile 25’lik (25x20x40) 20’lik (20x20x40) 15’lik (15x20x40) ve 10’luk (10x20x40) gibi özelliğe sahiptir. (Burada ölçüler cm cinsinden gösterilmiştir). Beton Briket Makinesi yoğun olarak inşaat sektöründe kullanılır. Beton Briket sıva ile yapıştırılarak istenilen sonuca ulaşılır. Beton Briket kullanım alanları bahçe, depo, tarım ve hayvancılık yapılarıdır.


Briket Kalıbı İmalatı Nerede Yapılır

Sektörün önde gelen firmalarından olan CONMACH Makine Çorlu / Tekirdağ lokasyonunda bulunan fabrika binasında istenilen standartlara uygun olarak Beton Briket Makinesi briket kalıbı imalatı gerçekleştirir. Makine Mühendisleri tarafından tasarımı gerçekleştirilip çıkarılan ölçüler Autocad ve solidworks de çizilerek CNC lazer kesim ve CNC plazma kesim tezgâhlarında işlenir sonrasında fabrikamızda montajı yapılır. Beton Briket Makinesi imalat ve ihracatı yapan firmamız müşteri memnuniyetini esas alır. Beton Briket kalıp üretiminde kaliteli çelik levhalar kullanılır. Kalıpların uzun ömürlü ve aşınmaya karşı mukavemetli olmasına dikkat edilir. Beton Briket kalıp çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak alıcısına nakliye edilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s