Mobil Beton Santralının Avantajları ve Kullanım Yerleri Nedir?

Mobil Beton Santrali Avantajları ile sabit beton santralinden farklılık gösterir. Bu farklılıklar inşaat firmalarına şu avantajları sağlar. Mobil Beton Santralı bir adet tır çekicisi ile daha kolay taşınabilmektedir. Kurulum ve montajı kolaydır, hızlı bir şekilde sökülerek farklı bir yere taşınabilir. Bu özelliği ile kullanıcılarına esneklik sağlar.
Şantiye sahasında küçük bir alana kurulum yapılarak ihtiyaçlarınızı karşılar, Düz bir beton zemin üzerine kurularak, daha az beton temele İhtiyaç Duyar. Kurulum için izin gereksinimi bulundurmaz. Proje bazlı çalışmalarınızda siz müşterilerimize büyük esneklik ve toplam maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

Mobil Beton Santrali Kullanım Yerleri; İnşaat şirketlerinin proje bazlı çalışmalarında, şantiye sahası içerisinde projenin bulunduğu alana kurularak sadece o proje için üretim yapacak şekilde kullanılır. İnşaat firmaları hazır beton ihtiyaçlarını şantiye sahalarına yakın hazır beton tesislerinden tedarik ediyor veya kendi şirketine ait bir sabit beton santrali kuruyorlardı. Bu durum birçok inşaat firması tarafından maliyetlerin artması, düşük beton kalitesi, betonun istenilen zamanda gönderilmemesine sebep oldu. İnşaat şirketleri projelerinde bağımsız olmak, kaliteli beton üretmek, maliyeti düşürmek ve zamandan tasarruf etmek için Mobil Beton Santrali Kullanım Yerleri için proje bazlı çalışmalarında proje sahasını tercih etmiştirler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s