Beton Blok Makinesi İmalatı

İnşaat dünyasında yeni Yatırımlara ev sahipliği yapmak veya istenilen, hayal edilen bir ürünü imal etmek harikulade bir şeydir. Çorlu / Tekirdağ da bulunan CONMACH Beton Briket Makinesi İmalatı sizlerin istek ve taleplerine cevap veriyor. Firmamız kalite ve güvencesi ile elde edilen imalatlarımız arasında Beton parke makinesi, Beton briket makinesi, Beton boru makinesi, Sabit beton santrali ve Beton mobil santral yer alır.

Mobil Briket Makinesi İmalatı

CONMACH Beton Briket Makinesi İmalatı konusunda uzman işçi ve mühendisler öncülüğünde kendi tesislerinde yaşam bulur. Makine imalatımız da soğuk hava koşullarına ve aşınmaya dayanıklı malzemeler kullanılmıştır. Bu malzemeler  CNC tezgâhlarında işlenerek kalitede fark yaratılmaya çalışılır. Müşterilerimiz tarafından gönderilen özel tasarımlar mühendislerimiz tarafından incelenip onaylanarak üretim sahasına imal edilmek üzere sevk edilir.

CONMACH Beton Briket Makinesi İmalat çalışmalarına Tekirdağ / Çorlu’da bulunan fabrikasında devam eder. Firmamız çeyrek asırı aşkın bir süredir Beton parke makinesi, Beton briket makinesi, Beton boru makinesi, Sabit beton santrali ve Beton mobil santral üretimine tüm hızıyla devam ediyor. Briket ve Beton Parke Taşı Makine imalatının yanı sıra bu makinelere ait kalıp, karıştırıcı, el arabası, konveyör bant ve diğer bileşenlerinin de imalatını yapıyoruz. İmalatı tamamlanan makineler firmamız kalite ve güvencesi altındadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s