Conmach Briket Makinesi

Briket Makinesi Çorlu da bulunan fabrika binamızda yapılır. Briket makinesi parke makinesi olarak da isimlendirilir. Beton briket ve beton parke üretmek için kullanılır. Üretimden çıkan yaş ürünlerin kuruması ile kullanıma hazır olur.   

Briket Makinesi CONMACH makine tarafından üretilir. Makinemizin ürettiği beton briketler, kırmızı tuğlalara göre daha çok dayanıklıdır. Onun bu özelliği bu makinelere yatırımın sanatını gösterir. Fabrikamızda briket kalıpları ve parke kalıp imalatı da yapılır.Briket Makinesi
firmamızın önemli çalışmalarından birisidir. Farklı kalıplarla farklı üretimler yapmanıza olanak tanır. Beton briketler, içi boş briketler, katı briketler, birbirine kenetlenmiş briketler, çim taşı, artı taşı, aşık taşı ve diğerleri Briket Makinesi ile yapılır. Briketler, bina inşaatı, park inşaatı ve diğer çevre düzenlemesi için kullanılır. İmalat süreci hakkında sahip olmak ve üretimini gerçekleştirdiğimiz makineler hakkında bilgi almak için info@conmach.com e-posta adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Briket Makinesi uygun fiyat içeriği ile alıcısına cazip seçenekler sunar. Briket üretimi için kullanılan bu makine çeşitli sebepler ile dikkat çekecek özelliktedir. Briket makinesi satın almadan makine imalatçısı bu sebepleri müşteriye izah etmek zorundadır. Firmamız Briket Makinesi satışlarında güçlü bir referans ağı ile müşteriye hitap eder.  Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen makine modellerimiz şöyledir. 09MS/MD – 12MS/MD – 18MS/MD -20MS/MD -25MS/MD -36MS/MD dir. Müşteriye özel imalatlarımızda mevcut olup detaylı bilgi için bizlere www.conmach.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s