CONMACH MAKİNE

CONMACH MAKİNA şirket logosu

Conmach Makine; İnşaat sektörünün tanıdık firmalarından Conmach Makine, Çorlu / Tekirdağ yerleşkesinde bulunan fabrika imalathanesinde çalışmalarına devam ediyor. Konusunda uzman ve profesyonel ekip kadrosuyla Beton Briket Makinesi, Beton Parke Makinesi, Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Santrali, Kompakt Beton Santrali, Beton Boru Makineleri, Kırıcı Tesisleri ve bu makinelere ait kalıp e yedek parçaların üretimini yapar.


Conmach Makine; bir ihracat şirketi olup imalatını geçekleştirdiği ürünleri karayolu ve denizyolu taşımacılığı ile dünyanın farklı bölgelerine gönderir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız “Kalite Fark Yaratır” sloganı ile çalışmalarına yön verir. Birinci sınıf TSE ve ISO standartlarına uygun hammadde kullanılarak imalat yapılır. Briket Makinesi üretiminde Türk ve Avrupa menşeili malzeme kullanılırken uzak doğu menşeili malzeme kullanılmaz.

CONMACH MAKİNA ‘Hayallerinizi Değiştirecek Briket Makineleri Üretir.”


Conmach Makine; Briket Makinesi ve Parke Taşı Makinesi üretiminde bu makinelerde kullanılmak için briket kalıbi,bordür kalıbı, asmolen kalıbı, parke taşı kalıbı ve diğer kalıp çeşitlerinin de üretimini yapar. Kalıp tasarımlarımız ST52 ve Hardox sac levha kullanımı ile gerçekleşiyor. Kalıplar için kullandığımız sac levhaların et kalınlıkları 12 ila 22 mm arasında değişiklik göstertmektedir. Kalıp tasarımında görsellik CNC tezgahlarında işlenerek gerçekleştirilir. Firmamız üretimde en ince ayrıntılara dikkat ederek müşteri memnuniyetine değer verir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s