Hazır Beton Tesisler

Conmach inşaat makineleri imalat sektörün de çalışmalarına devam ediyor. Hazır Beton Tesisleri imalatına büyük emek veren Conmach farklı kapasitelerde üretim yapar. Firmamız tarafından yapılan üretimler 30 m3 – 180 m3 arasındadır. Müşteri memnuniyeti için özel sipariş da alınır, daha yüksek kapasite Hazır Beton Tesisleri veya ozel çizimleri da yapabiliriz. Sizin hayal kurdunuz projeleri gerçekleştiriyoruz.

Conmach ürün grupları arasında Mobil beton santrali, Hazır Beton Tesisleri, Kompakt Beton Santrali, Sabit Beton Santrali, Karıştırıcı, Agrega Bunkerı, Çimento Silosu, Briket Makinesi, Kaldırım Taşı Makinesi, Parke Makinesi, Bims Makinesi, Beton Boru Makinesi, Beton Taban Makinesi, Beton Baca Makinesi ve bunlarla birlikte yedek parça üretimi ile bu makinelerin kalıplarının imalatı ürün gruplarımız arasındadır.

Teknolojik gelişimlere açık olan CONMACH Hazır Beton Tesisleri, proje çalışmasında makine mühendisleri, makine teknikerleri ve makine teknik ressamları ile Beton tesisleri oluşumunu gerçekleştiriyor. İstanbul / Türkiye de bulunan fabrikamızdan dünyanın yedi kıtasına Hazır Beton Tesisleri ihraç ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s