Kompakt Beton Santrali

Sektör içerisindeki çalışmalarını standart ilkeler içerisinde devam ettirerek ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CONMACH Makine müşterilerine kalite standartlarından ödün vermeden, güvenilir Kompakt Beton Santrali üretmektedir. Beton Parke Makinesi, Briket Makinesi, Beton Boru Makinesi, Sabit Santral, Mobil Santral, Agrega Bunker, Beton Taban ve Baca Makinesi, Kompakt Beton Santrali ile dünya standartlarında bir teknolojiye sahiptir CONMACH.

Satış sonrası hizmet kalitesi, eğitim, üretmiş olduğumuz ürünler, ihracat hedefimiz ve buradaki pazar payımız, teknik destekler ve firma olarak bilime, araştırmaya verdiğimiz değer tecrübeli, profesyonel ekip ve kadromuzla kalitede fark yaratmaya devam ediyoruz. Kompakt Beton Santrali teknolojin verdiği olanaklar ile kendini oluşturur. Makine ölçüleri standart olarak 35m3 ila 120m3 arasında farklılık gösterir. Kompakt Beton Santrali özel tasarımı ile alıcısına teslim edilir.

CONMACH marka ve kalitesi ile tasarlanan Kompakt Beton Santrali konteyner ile taşınabilmektedir. Arazi koşullarına uyumluluğu ve taşınabilirliği özellikleri arasındadır. Kolay ve hızlı kurulması ise bir diğer özelliğidir. Kompakt Beton Santrali 40 ft konteynır ve tek çekici ile taşınabilir. Yedek parça imkânının sağlandığı bu makineler zor iklim koşullarında rahatlıkla çalışır. Üretiminde aşınmaya dayanıklı saç levha ve profiller kullanılmıştır. Düşük enerji maliyetine sahip olan Kompakt Beton Santrali için http://www.conmach.com adresinden teklif isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s