susuzlandırma Eleği neden kullanılır

İnşaat sektöründeki yatırımları, makina imalat ve ihracatı ile sektör içerisinde yıldızı parlayan kuruluşlardan CONMACH Makine Beton Boru Makinesi, Briket Makinesi, Parke Makinesi, Baca ve Taban Makinesi, Beton Santralleri, Mobil Santral ve son olarak Kırıcı Tesisleri, Susuzlandırma Eleği imalatı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel ekip ve kadrosu ile kendi tesislerinde çalışmalarını devam ettiren CONMACH imalat da kullandıkları malzemelerde tercihlerinin aşınmaya karşı dirençli malzemelerden yana kullanır. Bunlar arasında ST52, Hardox ve CK45 yer alan malzemelerdir.

Bugün sizlere CONMACH Makine tarafından imalatı yapılan kırıcı çeşitlerinden olan  Susuzlandırma Eleği hakkında kısa açıklama yapacağız. Biliyoruz ki; kırıcı ve çeşitleri  inşaat şantiyelerinde olduğu gibi Madencilik sektöründe de kullanılan bir makine çeşididir. Maden cevherinin sınıflandırma ve zenginleştirme işleminde  modern prosesler kullanılmakta ve bunlarda aşırı derecede su su sarf edilmektedir. Su sarfiyatını önlemek, kullanılan suyun geri dönüşümünü kazanmak, teknik özellikleri ile kolay kolay malzemeler elde edebilmek için CONMACH Makine tarafından Susuzlandırma Eleği imalatı yapılmıştır. Firma tarafından gerçekleştirilen bu makine çeşidi 50  mikrona kadar olan malzemeleri diğer malzeme çeşitlerinde ayırarak temizler ve yıkar.

Suzuzlandırma Eleği Tuz, çakıl, kömür, kum gibi malzemelerin temizlenmesinde kullanılan suyun  geri dönüşümünde yüksek kapasite, yatırım ve üretim maliyetlerinde ise en sağlıklı çözüm CONMACH Susuzlandırma Eleği. Peki, Susuzlandırma Eleği neden kullanılır. Düşük yatırım ve işletme maliyeti bu eleklerin tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Diğer taraftan düşük enerji tüketimi, sorunsuz işletilmesi ve kolay bakımı, yüksek kapasite verimlilik ile çalışması, stoklamayı kolaylaştıran kurulukta ürün vermesi ve  5 ila 6 m2  ürün kapasitesi müşterilerimizin Susuzlandırma Eleği kullanmasındaki başlıca etkenlerdir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s