CONMACH Kompakt Beton Santrali

CONMACH Kompakt Beton Santralleri , proje alanının sınırlı ölçülerde olduğu durumlarda tercih edilen, özel olarak tasarlanmış inşaat makinesi modellerdir. Makine transfer sürecinde 1 adet çekici – treyler veya 40 ft OT konteyner içerisinde kolaylıkla taşınabilecek özelliğe sahiptir. Kompakt beton santralleri, konteyner türü beton santralleri olarak da bilinir. Bu makinemizin üretim kapasitesi 20 ila 100 m³/h arasında değişir. CONMACH Kompakt Beton Santralleri ,  hızlı kurulum,  montaj, kolay taşınabilirliği ve  tasarımı ile  inşaat firmalarına  ekonomik avantajlar sunmaktadır.

CONMACH Kompakt Beton Santralleri üretim ve tasarımı CE standartlarına uygun olarak yapılır. Agregalar agrega bunkerinden karıştırıcıya konveyör bandı ile değil atlama kaldırma sistemi ile gerçekleşir. Makine bileşenleri Sabit beton Santraline göre daha kompakttır.  CONMACH Kompakt Beton Santralleri kurum için tesis ağırlığını taşıyacak düz bir betona gereksinim duyar. Tesis ile nakliye edilen çimento siloları çelik ayaklara sahiptir. 

CONMACH Kompakt Beton Santralleri yüksek teknoloji sistemine sahip kontrol ve otomasyon özelliği ile donatılmıştır. Gelişmiş özellikler ile kolay operatör kullanımı ve teknolojik bir yazılım tarafından makinenin kontrolü sağlanır. İmalat üretimlerimizde müşterilerimizin tercih ve taleplerini ön plana çıkarırız. CONMACH Kompakt Beton Santralleri teknik özellikleri hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi talebinde bulunmak için buraya tıkla. İmalatımız firmamız tarafından iki yıl garanti ve ömür boyu yedek parça desteği ile sunulur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s