Satılık Mobil Beton Santrali

Satılık Mobil Beton Santrali üretiminde CONMACH MAKİNE müşterilerine en iyi inşaat makinesi vermeyi ilke edinmiştir. Şantiye sahasında üretimin her aşaması kontrol paneli ekranından takip edilir. Satılık Mobil Beton Santrali ile üretim sırasında istenilen tüm değerler ve oluşan farklar ekrana yansır. Firmamız otomasyon ekibi tarafından oluşturulan yazılım ile Tartım değeri, akış miktarı, tartım ve boşaltım gibi bilgiler ekranda görünür. Üretim aşamasında su ilave ve kısıtlaması problem oluşturmaz. Satılık Mobil Beton Santrali sipariş değişiminde uyulması gereken tartılan malzemeden daha düşük üretim yapılamamasıdır. Kısaca üretim değerinde düşüş veya artış gösterilebilir.

Satılık Mobil Beton Santrali üretim için kayıt girişi gerektirir. Kayıtlar otomasyon sisteminde her müşteri için istenilen sayı kadar oluşturulur, şantiye, kamyon ve şoför tanımlanır. Operatör silo ve diğer malzeme tanımlarını yaparak stok kayıtlarını kontrol panelinden kolayca yapar. Satılık Mobil Beton Santrali otomasyon sistemi beton santrali tesisinin güvenli bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır. Üretim kayıtları için detaylı bilgilerin görüntülenmesi sağlanır, gerek duyulursa müşteri, Şantiye, Kamyon, Sürücü bilgilerinin değiştirilmesi yapılır.

Satılık Mobil Beton Santrali üretim tesisi için raporlama oluşturarak kayıtları bilgisayar hafızasında tutabilir. Talep edilen tarih akışına göre günlük, aylık, yıllık müşteri, kamyon, üretim planı ve stok raporları oluşturulur. Şoför performans raporları ise Excel ve PDF formatında A4 kağıdına çıktı alınarak yapılır. Satılık Mobil Beton Santrali şantiyedeki üretimin sona ermesiyle irsaliye oluşturur, Müşteri isteğine göre eski üretimlerinde irsaliyesi basılabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s