Mobil Beton Santrali Nedir?

Mobil Beton Santrali, hassas tartım ve yüksek karıştırma teknolojisine sahiptirler. Günümüzde inşaat projelerinde kullanılan betonlar bu özellikte üretilir. Mobil Beton Santrali, ile betonu oluşturan agrega, çimento ve su gibi katkı maddeleri beton standartlarına uygun olarak hassas tartım kantarlarında tartılarak yüksek kaliteli betonlar üretilir.

Mobil Beton Santrali, bilim ve teknoloji alanındaki mühendislik çalışmaları ile sabit beton santralinden ayrılmıştır. Birçok inşaat firması proje çalışmalarına hız kazandırmak için kendi betonlarını üretmek ister. Beton ihtiyacının artışı, projelerin zamanında teslim edilememesi sektör içeresinde alternatif arayışlara neden oldu. Farklı projelerde kullanılabilen, esnek, hareket edebilen, taşıması ve kurulması kolay Mobil Beton Santrali inşaat sektörüne hizmet vermek için tasarlanmıştır.

Mobil Beton Santrali, mobil bir şase üzerine yerleştirilerek tasarlanmıştır. Dingil ve tekerleğe sahiptir, beton santralinde bulunması gereken tüm özelliklere vardır. Tasarımı gerçekleştirilen ünitenin bir tır ile çekilerek istenilen bölgeye sevk edilmesi makinenin mobil olduğunu gösterir. Mobil Beton Santrali, inşaat firmaları tarafından tercih edilir. Belirli bir projeye hizmet vermek için kullanılır. Farklı model çeşitleri ile uygun çözümler üreten, müşteriye özel tasarım çalışmalarımız mevcuttur.

Kaynak: https://tr.conmachconcretebatchingplants.com/mobileconcreteplant

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s