KALİTE FARK YARATIR

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Conmach Makine, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ve profesyonel ekip kadrosuyla inşaat sektörünün en önemli ihtiyaçlarından olan Beton Briket, Beton Parke , Beton Santral makineleri ve kırıcıları Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarına ihraç ediyor.  Konuya ilişkin olarak web sayfamıza açıklamalarda bulunan Conmach Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz hedeflerini “kalitede fark yaratmak” olduğunu söyledi.Oflaz sözlerine şöyle devam etti. İmalatımız tüm hızıyla devam ediyor. Kalite içeriğinden ödün vermeden gerçekleşen çalışmalarımızda birinci sınıf malzeme kullanımına titizlikle dikkat ediyoruz. Makinelerimiz görsel güzelliğini üretim kapasitesi ile harmanlayacak içeriğe sahiptir diyen Mehmet Oflaz imalatımız içeriğinde uzak doğu menşeli malzeme kullanımı yoktur. İmalatımızın tamamı Türk ve Avrupa menşelidir dedi. Beton Parke Makinesinin en önemli aracının kalıplar olduğunu da sözlerine ekleyen Oflaz, “Kalite Fark Yaratır” sloganını benimsiyoruz. Kalıp tasarımlarımız ST52 ve Hardox sac levha kullanımı ile gerçekleşiyor. Kalıplar için kullandığımız sac levhaların et kalınlıkları 12 ila 22 mm arasında değişiklik göstertmektedir.  Makine mühendislerimiz tarafından dizayn edilen çalışmalarımız CNC Lazer kesim ile şekillendirilerek imalathanemizde ustalarımız tarafından monte edilmektedir.  En ince ayrıntısına kadar müşterimizin memnuniyetini dikkate alarak imalat yapıyoruz. Bu nedenle makinelerimizin ihracatını gerçekleştirmeden önce mekanik ve elektronik testlerini yaparak kontrolü sağlıyoruz. Firmamız zengin bir makine parkuru ile hizmet vermektedir.

        Sınırsız Teknik Destek

Beton Briket ve Parke Makinelerinin tüm serisinin imalatını gerçekleştirmekle beraber, Beton Boru Makineleri, Kırıcılar ve Beton Santralleri firmamızın ilgi alanlarıdır diyen Oflaz; üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi tercih eden müşterilerimiz CONMACH kalite ve güvencesiyle huzurlu bir şekilde makinelerini kullanmaktadırlar. Müşterilerimize sunacağımız teknik desteğin bir sınırı yoktur. “Kalite Fark Yaratır” diyoruz, Conmach ailesi olarak her daim müşterilerimizle beraberiz. Makine ve kalıp aksamlarında yaşanacak teknik problemler veya yedek parça sorunlarını çözüme kavuşturmak en asli görevimizdir. Biz istiyoruz ki; müşterilerimiz makine dişlileri döndükçe çevresine ışık saçsın. İşte Conmach makine bu anlayış ve içerikle tüm müşterilerini canı gönülden kucaklamaktadır.

Kalite Fark Yaratır

Sektörel Rekabetin Öncüsü; Conmach Makine

Conmach Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz 2020 hedeflerini sektörel rekabette öncü olarak gösterdi. Oflaz, piyasada irili ufaklı ihracat firmaları bulunuyor. Fiyat içeriklerini cazip göstererek kaliteden uzak bir anlayışla müşteri kitlesine sesleniyorlar. Uzak doğu ülkeleri tarafından gerçekleştirilen ihracatlarda bunu görebilirsiniz. Bu müşterinin üretim kapasitesi ile verimini düşürecek niteliktedir. Bizler her zaman müşterimizin kazanmasından tarafız. Bakınız firmamız dünyanın dört bir yanında müşteri odaklı ihracat yaparak “Kalite Fark Yaratır”  dedi.  Oflaz gerçekleşen ihracatları ise şöyle sıraladı. Nijerya, Uganda, Ruanda, Gambiya, Gana, Kenya, Gabon, Somali, Demokratik Kongo, Irak, Etiyopya, Zambiya, Libya, Suudi Arabistan, Afganistan, Pakistan, Gürcistan, Suriye, Filistin, Irak, İsrail, Jamaika, Guyana, Fiji ihracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerin başında yer almaktadır. Oflaz sözlerini şöyle tamamladı. Bu ülkelerde kurulu olan makinelerimiz sorunsuz şekilde çalışmaya devam etmektedir. Olası yaşanan aksaklıklar gerek yerinde teknisyenlerimiz tarafından giderilmekte gerek ise online bağlantı ile sorunun çözüme kavuşması sağlanmaktadır dedi.

Kaynak:https://www.conmach.com/tr/blog/urunler/Kalite-Fark-Yarat%C4%B1r-

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s