Satılık beton boru kalıbı

Satılık Beton Boru Kalıbı firmamız kalite ve güvencesi ile fabrika tesislerinde imalatını yaptığımız ürün çeşitlerindendir. Firmamız güvencesi ile tedarik ettiğiniz kalıplar zorlu yaşam koşullarında üretim yapacak kapasitede tasarlanmıştır. Satılık Beton Boru Kalıbı özellik olarak ø150mm den ø3600mm’ e kadar muflu ve mufsuz olarak firmamızda üretilmektedir. Diğer taraftan CONMACH markası ile Briket Makinesi, Beton Santrali ve Kırıcı Tesisleri gibi inşaat makineleri üretimi yapıyoruz.

Satılık Beton Boru Kalıbı müşteri istek ve talebine göre özel olarak parçalı, dış vibratörlü, çelik kuşaklı, sürme boru kalıpları ile bu kalıplara ait palet imalatı firmamız tarafından yapılır. Satılık Beton Boru Kalıbı, beton boruların üst ağız kısmını oluşturan sıvama flanşları ile borunun alt ağız kısmını oluşturan beton paletleri birbirlerine uyumlu olarak fabrikamızda üretilir.

Satılık Beton Boru Kalıbı birinci sınıf malzeme kullanımı ile imal edilir. Firmamızda üretilen beton paletler, entegre ve yuvarlak kesitli sızdırmazlık contalarına uygun olarak üretilir. Fabrikamızda ø150mm ila ø1400mm arası ölçülerde beton palet üretilir. Satılık Beton Boru Kalıbı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle İLETİŞİM kurunuz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s