Kompakt Beton Karıştırma Tesisi Nedir?

Hazır beton üreticileri için için Kompakt Beton Santrali nedir? Sualine vereceğimiz en basit yanıt, Mobil Beton Santrali ile Sabit Beton Santrali’nin en önemli uyarıcı özelliklerini birleştiren çok görevli bir beton santrali çeşididir.

Peki; Kompakt Beton Santrali nedir? Kompakt bir beton santrali nerede üretilir? Kompakt beton santrali avantajları ve özellikleri nelerdir? Kompakt Beton Santralleri neden tercih ediliyor? Kompakt bir beton santrali kurulum ve montajı nasıl yapılır? Kompakt bir beton santrali için CONMACH makinenin müşterilerine önerileri nelerdir? Tüm bu suallerin yanıtını bu ve buna eşdeğer makalelerimizde yanıtlamaya çalışacağız. Hemen belirtelim ki; Kompakt bir beton santrali  kolay kurulum ve montajı olan, yüksek üretim kapasitesine sahip bir beton tesisatıdır.

Kompakt Beton Santrali Tesisi nedir? 

Kompakt Beton Santrali, kum, çakıl, kırma taş, çimento ve su gibi malzemelerin karışımı ile hazır beton üretir. Kompakt Beton Santrali genel olarak agrega bunkeri, çimento silosu, çimento helezonu, tartım konveyörü, kompresör, beton karıştırıcısı, transfer bandı ve otomasyon gibi sistemlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Kompakt Beton Santrali yüksek verimini, sabit beton santralinden, kolay taşıma ve diğer taşınma işlevlerini mobil beton santralinden almıştır. Kompakt bir beton santrali her türlü proje sahasına uyumluluk gösterir. Kolay taşıma ve esnek hareketliliğiyle kısa zamanda kaliteli hazır beton üretir. Büyük inşaat ve yapı projelerinde en çok  tercih edilen beton santrali modellerinden olması şantiye alanının yakınına kurulabilmesidir.

Kompakt beton santrallerinin avantajları

Kompakt Beton Santrali fiyatı, maliyet ve verimliliği ile inşaat firmalarına birtakım avantajlar sunar. Örneğin üretilen betonun lojistik maliyetini düşürür. Beton nakliye edilirken yaşanılacak gecikmeler önlenir ve zamandan tasarruf edilir. İşletme maliyeti minimum seviyeye düşer firma artı kazanç sağlar. CONMACH tarafından üretilen Kompakt Beton Santrali RAPID-30, RAPID-60 ve RAPID-100 gibi Kompakt bir beton santrali modellerine sahiptir. Beton santrali modelleri ve teknik özellikleri hakkında bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s