Conmach yeni sözleşme imzaladı !

45’ten fazla ülkede beton üreticileri için inşaat ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden birisi olan Conmach Makine, müşterilerininin fabrikalarını donatmak için, Beton blok makinesi, blok kalıbı, parke taşı kalıbı, Beton santrali, Beton boru makinesi, Beton boru kalıpları, Beton baca ve taban makinesi, Kırıcı Tesisi, bantlı konveyörler, karıştırıcılar ve otomatik olan veya olmayan beton blok makineleri dahil olmak üzere eksiksiz bir ekipman serisi oluşturur. Bu makinelere ait üretim ve ihracat çalışmalarını Çorlu / Türkiye lokasyonunda bulunan fabrika binasında gerçekleştirdiklerini söyleyen Conmach Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oflaz iki farklı beton blok makinesi için sözleşmeye imza attıklarını ifade etti.

Tercih edilen marka

Güçlü bir referans ağına sahip olduklarını kaydeden Oflaz Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’nın farklı ülkelerinde üretim yapan inşaat makinesi modellerimize rastlayabilirsiniz. İhracat basamaklarını birer birer aşan firmamız yeni ihracat rekorlarını kırarak yurt dışından birçok firmanın tercih ettiği bir markadır dedi. Yeni müşterileri ile yeniliklere açık olan Conmach, daha iyi bir performans için beton blok üreticilerinin hissetiği akıllıca bir imalattır. Yapılan sözleşmeler ile iki adet BLOCKKING-12MD blok makinesi modelini Nijerya, bir adet BLOCKKING -36FD modelini ise Demokratik Kongo Cumhuriyeti için imalat çalışmalarına başlanıldı.

Fabrika ziyareti

Firmamızı tercih eden Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ ne ait beton blok üreticileri Çorluda bulunan fabrikamızı ziyaret ederek imalat sürecini yerinde incelediler. Gelişmeler hakkında firmamız yetkililerinden bilgi alan müşterilerimiz memnuniyet dileklerini ifade ettiler. BLOCKKING -36FD RDC’ li müşterimizin tercih ettiği Beton blok makinesi modeli olup yarı otomatik çalışma tipine sahiptir. 0,75 m3 karıştıcı kullanılan makinemiz istif robotu agrega bunker, çimento silosu gibi ekipmanlardan oluşur. BLOCKKING-12MD modeli ise en çok tercih edilenler arasındadır makinemiz 0.15 m3 karıştırıcı ile yarı otomatik çalışma istemine sahiptir. Makinelerimize ait üretim kapasitelerini bu web sitesinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s