HİZMETLERİMİZ

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: logom-1.jpg
  • Kalite Fark Yaratır diyerek müşterilerinin hayal gücünü değiştirecek inşaat makineler, üreten ve yaptığı çalışmalarla potansiyel müşteri ağını genişleten firmamız  yeni hizmet çalışmaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.Briket Makinesi, Parke Taşı makinesi, Bordür Taşı Makinesi üretimlerine fabrika binasında devam eden firmamız Beton Boru Makinesi, Baca ve Taban Makinesi, Mobil Beton Santrali, Sabit Beton Santrali gibi çalışmalardan sonra yaptığı atılımlarla Kırıcı Tesislerinin imalatını ve ihracatınıda yapıyor.

CONMACH MAKİNA; uygun yaklaşımlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek çalışmalarını sürdürür. Satış departmanımız müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası teknik bilgilendirmede bulunur. Müşterilerimizin tercih edecekleri makine model çalışmalarında  doğru karar vermeleri için yardımcı olur. Briket Makinesi üretim tesisleri ve yapılan çalışmalar müşteriye yerinde gösterilir.

CONMACH MAKİNA hizmet ilkeleri esasına uygun olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarır. Briket Makinesi, Kilitli parke Taşı makinesi, Bordür Taşı Makinesi, Briket Üreten Makine imalatında ve ihracatında müşteri istek ve talepleri dikkate alınır. Makinelerimizin yerleşim planı, kurulum çukuru bilgilendirmesi müşteriye önceden verilir. Sevkiyatı yapılan makinelerimiz iki yıl firmamız garantili, 7 / 24 teknik destek, yedek parça imkanı,kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s