Mobil Beton Santrali kolay kurulum ve montajı

Kısaca izah etmek gerekirse çimento, agrega, beton parçacıkları ve suyun karıştırılarak beton elde edilmesini sağlayan bir inşaat makinesidir. Bu makinenin çalışma sistemi dozajlaşma ile gerçekleşir. Mobil Beton Santrali agrega bunkerinin alt kısmında elektronik tartımlı bant bulunur. Bu bant istenilen agregayı tartarak bant üzerine aktarır. Ayrıca çimento kantarı, su kantarı ve katkı kantarı kendi istasyonlarında görev yapar. Son olarak hazırlanan bu karışımlar Mobil Beton Santrali şutlama hazinesinde görev bekleyen trans mikser içine aktarılır.

CONMACH Mobil Beton Santrali ile teknoloji olanaklarını gelecek nesillere sunmak üzere tasarım yapmaktadır. Büyük bir özveri ile gerçekleşen makine tasarımlarımızda nakliye durumu dikkate alınarak çalışılmış ve tek bir çekici ile nakliye edilmesi sağlanmıştır.

CONMACH kalitesi siz beton üreticileri için çeşitli avantajlar sağlar. Mobil Beton Santrali kısa zamanda kurulup beton dökmeye başlamak üzere tasarlandı. Kurulum alanı gereksinimine ihtiyaç duymaması, kısa zamanda devreye alınması, düşük maliyeti bilgisayarlı kontrol sistemi, hassas ve yüksek kaliteli üretim yapması özellikleri arasındadır:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s