BETON BLOK İMALATI

Akıllı ve esnek çözümler üreten CONMACH müşterilerine her zaman kaliteli makineler ihraç eder.  Tecrübe, güvenilirlik, tutku, yüksek kalite ve sağlamlılık Briket Makinesi ihracatının en önemli ahenk taşlarındandır. CONMACH Beton Blok İmalatı için başarıyı müşterilerinin başarısı olarak kabul eder. Üretimini gerçekleştirdiği makine ve ihracatları ile lider üretici konumundadır. İnşaat sektörü içerisindeki başarının belirleyici noktası kalitemiz ve müşterilerimizle kurduğumuz diyalogdur.

ÖZGÜN TASARIMLAR

Firmamız; Beton Blok İmalatı için müşterilerimize özgün tasarımlar sunar. Müşteri talep ederse makine kurulumu, yerleşim ve operatör eğitimi CONMACH ilkelerine göre şekillenir. Çalışmalar teknik ekibimiz tarafından kalite, kararlılık ve güvenlik ekseninde tamamlanır. Kolay operatör kullanımı, uzun ömür, uygun maliyet, maksimum verimlilik, detaylı güvenlik konseptleri firmamızın vazgeçilmezleridir. CONMACH, seri üretim için bilgi birikimine sahiptir, tam otomatik ve yarı otomatik Beton Blok İmalatı için çözümler üretiyor, AR-GE çalışmaları yapıyoruz. Birçok bileşeni bir araya getirerek sizler için imalathanemizde yeniden dizayn ediyoruz.

YÜKSEK KALİTELİ BETON BLOKLAR

Her bütçeye uygun farklı kapasite ve modellerde Beton Blok İmalatı CONMACH tesislerinde inşa edilir. Firmamız; beton blok üretim tesisleri prensip olarak şu temel yapıya sahiptir: Farklı malzemeler, agrega siloları ve karıştırma sistemleri aracılığıyla dozajlama ve karıştırma tesisine ulaşır. Dozajlama tesisleri yüksek kaliteli beton bloklar üretir. Beton bloklar tesis yapısına göre beton blok makinesine taşınır. Daha sonra beton kalıba doldurulur, briket parke taşı ve bordür üretimi gerçekleşmiş olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s