Hızlı Kurulum Kolay Demontaj,

Conmach Kompakt Beton Santrali, malzeme depolama, tartma, taşıma, karıştırma, boşaltma ve tam otomatik kontrol sisteminden oluşmaktadır. Tüm çalışma süreçleri, çalışma şekli, bakım ve onarımları, sabit beton santralleri ve mobil beton santralleri ile aynıdır. Conmach Kompakt Beton Santrali, mobil el becerisi, kolay demontaj, hızlı, kolay depolama yönetimi ve diğer benzersiz özelliklere sahip olması; Demiryolları, köprüler, limanlar ve diğer mobil şantiyeler için en uygun kompakt bir beton santrali modelidir.

Conmach Kompakt Beton Santrali, şantiyeler arasında geçiş kolaylığı sağlar. Kolay kuruluma sahip olup bir iş günü içerisinde üretime hazır hale getirilebilir. Kullanıcıların maliyetten tasarruf etmesine yardımcı olabilecek kapasiteye sahiptir. Tam otomatik fonksiyonel panel ile kullanımı kolaydır. PLC kontrol sistemi iyidir. Avantajlı Conmach Kompakt Beton Santrali, fiyatı için doğrudan bizimle iletişim kurun.

Conmach Kompakt Beton Santrali, Tekirdağ Çorlu lokasyonunda faaliyetlerini devam ettirir. Kompakt bir beton santrali ile birlikte mobil beton santrali, sabit beton santrali, briket makinesi ve diğer inşaat makineleri üretimine devam ediyor. Uygun fiyat seçenekleri ve bütçenize uygun bir kompakt beton santrali tercihi için “Kalite Fark Yaratır” diyen Conmach Kompakt Beton Santrali inşaat firmalarının tercih ettiği bir marka olmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s