Beton Blok Makinesi İhracatı 2022

Covid-19 varyantı Omicron dünyanın farklı şehirlerinde etkisini göstermeye devam ediyor. Birçok ülke yeni tedbirler alarak çalışma yaşamında değişikliklere gidiyor ve ekonomiye yön verecek atılımlar yapıyor. Bu dönemde güvenilir ihracat ortaklarıyla çalışmalarına devam eden CONMACH MAKİNA 2022’nin ilk ihracatını Somali Garowe şehrine yaptı. Yabancı müşterileri için uygun fiyatlı ihracatlar gerçekleştiren firma Beton Blok Makinesi BlockKing-12MS modelini tüm ekipmanlarıyla birlikte müşterisine gönderdi. Rahat bir ticaret gerçekleştirdiklerini söyleyen firma yetkilileri beton blokların üretimi için beton blok kalıbı, beton bordur kalıbı ve beton parke taşı kalıbı da aldıklarını ve nakliyenin Beton Blok Makinesi ekipmanlarıyla gerçekleştiğini ifade etti.


Gerçek dünya ihracatı 

Kısa bir süre içinde beton blokların üretileceği Somali Garowe şehrine ulaşan Beton Blok Makinesi BlockKing-12MS kurulum ve montajı firma teknik servisi tarafından yerinde gerçekleştirildi. Montaj ekibinde yer alan Abdullah Yılmaz firma olarak ihracatı kolaylaştırdıklarını ve dünyanın her yerine teknik servis hizmeti verdiklerini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti. “Somali’nin farklı şehirlerinde Beton Blok Makinesi montajında bulundum yine Garowe şehrinde makinemizin kurulum ve montajını tüm ekipmanlarıyla birlikte gerçekleştirdik. Makine bakımı, operatör eğitimi ve diğer konularda firma yetkililerine gerekli bilgileri verdik. Firmamız dünya ile ticaret yapıyor. 7/24 müşterilerimize memnuniyetimizi tutkumuzla gösteriyor ve en kaliteli hizmeti veriyoruz” dedi.


İhracat yapmak için mükemmel bir şirket

Beton Blok Makinesi BlockKing-12MS  montaj sonrası Somali Garowe de üretime başladı. Makinemiz beton blok üretiminde 3 adet baskı  3.000 adet vardiya ve 7 adet  baskı  7.000 adet vardiya, parke taşı üretiminde  0,325 m2/baskı 350 m2/vardiya son olarak bordur taşı üretiminde ise 3 – 4 adet baskı 3.000 – 4.000 adet vardiya kapasite özelliklerine sahiptir. Beton Blok Makinesi BlockKing-12MS ihracatı yaparak iş akışını değiştiren yatırımcılar ihracat yaparak işlerini büyütmek istediklerinde tercihlerinin ihracat yapmak için mükemmel bir şirket olan CONMACH MAKİNA olacaklarını ifade etmektedirler. İhracat ile daha fazla beton blok üreticisine ulaşmak isteyen firma kalitede fark yaratarak Müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s