Beton Baca Makinesi ve Beton Taban Makinesi

Beton Baca Makinesi ve Beton Taban Makinesi; inşaat sektöründe profesyonel olarak kullanılır. Makine kanalizasyon hatlarını kontrol etmek amacı ile kurulur. Görevi; yağmur sularının toplanması, taşınması kanalizasyon merkezinde müdahale edilmesi, havalandırma, bağlantı ve dönüş gibi görevlere sahiptir. Kalite içeriğinden ödün vermeksizin üretimi CONMACH kalitesi ile gerçekleştirilir. Beton baca ve taban makinesi, beton boru makinesi grubuna dâhildir. Her iki özelliğe sahip makineleri firmamız güvencesi ile ucuz ve ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Beton Baca Makinesi ve Beton Taban Makinesi; çeşit ve özellikleri ile CONMACH markası ile üretilerek ihraç edilir. Baca  tabanını oluşturan iç ve dış kalıplar, giriş-çıkış palet sistemi ile vibrasyon masası, betonu veren bunker ile fiber başlıklardan oluşur. Gerçekleştireceğiniz üretimler Ø1000 veya Ø1200 mm conta geçmeli  baca tabanlarıdır. Hızlı, ekonomik ve seri bir üretim ile işinize farklı bir boyut kazandıracaksınız. 


Beton Baca Makinesi ve Beton Taban Makinesi; CONMACH kalite ve markası ile piyasada yer alır. Sizlerde CONMACH kalitesinden faydalanmak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.  Makinelerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için  buraya tıklaya bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s