Conmach Makine

Conmach Makine 1993 yılında metal dünyasına giriş yaparak uzun yıllar fason üretimi tercih etti. Takvim yaprakları 2010 yılını gösterirken İkitelli OSB de küçük bir atölyede kendi imalatına başlamıştır. Bu atölye de yapılan çalışmalar Conmach Makine’ yı Afrika ve Asya olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde tanınan bir firma haline getirmiştir. Bugün Ortadoğu, Balkanlar, Kuzey Asya ile Doğu Avrupa’nın birçok yerinde Conmach marka ve kalitesi kullanılmaktadır.

CONMACH FABRİKA BİNASI

Conmach Makine konusunda uzman ekip ve kadrosu ile profesyonel hizmet ağını genişletmiştir. Firmamızın demiri aşk ile döverek şekillendirdiği tasarım çalışmalarımız; Beton Boru Makinesi, Beton Boru Kalıbı, Beton Taban Makinesi, Beton Taban Kalıbı, Beton Baca Makinesi, Beton Baca Kalıbı, Fiber Başlık, Vinçli&Vinçsiz Sistemin yanı sıra Beton Briket Makineleri ve Sabit Beton Santralleri Conmach Makine tasarımları arasındadır.

Conmach Makine, ihracat listesini  Beton Boru Makinesi, ve kalıpları ile genişleterek ihracat listesini büyütmektedir. Birinci sınıf donanım ve son teknoloji ürünleri, proje ve tasarımlar, müşteri çizimleri, müşteriye özel tasarımlar Conmach Mühendisleri tarafından geliştirilmekte, Beton Boru Makinesi, Beton Baca Makinesi, Beton Taban Makinesi ve bu makinelere ait kalıp ve yedek parçalara dönüşmektedir. Conmach üretim tesisi, ülkemizin Avrupa Kıtası’nda bulunan Trakya bölgesindeki Çorlu / Tekirdağ şehrinde yer almaktadır. Şehir merkezinin İstanbul’a mesafesi 120 km. Fabrika tesisimiz 5500m2 kapalı alana sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s