Çeneli Kırıcılar

Conmach Çeneli Kırıcılar 60, 90 ve 110’luk kapasitelerde üretimi yapılan ürünümüzdür. Firmamız tarafından geliştirilen çeneli kırıcılar günümüz koşullarında kırıcı tesisleri sahipleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu ürünümüz sert malzemelerin kırılmasını sağlayan kaliteli bir çalışmadır. Ürünümüzün tercih edilirliğinin sebebi düşük maliyetle bakımının yapılmasıdır. Yüksek performasla kısa zamanda işlerinizi tamamlamanıza yardım eder. Çene yapısı kaya gibi taş kütlelerini parçalar. Özel yapısı ve tasarımları ile Conmach Çeneli Kırıcılar günümüz standartlarında kullanılmaya devam etmektedir. Kaya kırılması zor olan güç bir maddedir. Her kırıcı bunu gerçekleştiremez. Bunun için tercihiniz doğru, markanız CONMACH modeliniz çeneli kırıcılar olsun.

Conmach Çeneli Kırıcılar ; sağlam çene yapısı ile kırılmaz denilen parçaları param parça eden çeneli kırıcılar madencilik sektörü tarafından tercih edilen bir üründür. Bu makinamızın kırabildiği ürünler arasında dere malzemesi, manganez, demir, kireç taşı, kalker, kömür, boksit, bazalt ve granit gibi malzemeler yer alır. Conmach Çeneli Kırıcılar firmamız kalite ve güvencesinde CE standartlarına göre üretilir. Üretim tesislerimiz İstanbul / İkitelli Sanayi Bölgesinde bulunur. Makinamızın çene yapısı esnek olup ayarlanabilir özelliktedir. Ayrıca hidrolik piston ayarları da yapılabilir. Zor hava şartlarına uygun olarak imalatı gerçekleştirilmiş, uzun yıllar kullanılması için yan astarları aşınmaya karşı dayanıklı olarak yapılmıştır.

Günümüz standartlarında taş kırma ve eleme tesislerinde çeneli kırıcıların aktif olarak kullanılmaya devam ettiğini görüyoruz. Agrega mineral işletmelerinde kullanılan ürünler arasında Conmach Çeneli Kırıcılar da yer alır. Bu kırıcının en önemli özelliği insanlara zarar vermemesi, çevre dostu olması ve çenesinin malzemelere göre ayarlanabilmesidir. Diğer kırıcılara göre tercih edilmesi verimli bir üretim gerçekleştirmesinden kaynaklanır. Conmach Çeneli Kırıcılar eksantri mil grubu, sabit gövde, volanlar, gergi tertibatı, hareketli çene yapısı, destek sacı ve astar bileşimlerinden oluşur. Farklı kapasite ve özellikleri ile istediğiniz kırıcıya sahip olabilirsiniz. Firmamız kırıcıların yedek parçalarının imalatını gerçekleştirerek müşterilerinin yedek parça sorunlarına çözüm üretmektedir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s