Darbeli Kırıcılar

Conmach Darbeli Kırıcılar taşların yüksek hızla kısa sürede kırılması görevini gerçekleştirir. Zor kırılan sert taşları darbeli kırıcı modelimizle kırarak üretiminize verim kazandırırsınız. Bu kırıcı çeşidimiz sabit ve mobil olmak üzere ikiye ayrılır. Kiloca ağır bir taş kütlesini küçük parçalara ayırarak yeteneğini gösterir. Conmach Darbeli Kırıcılar tercih edilmesinde kırma hızının normalden daha yüksek seviyelerde olmasıdır. Bu makinamızın gövde kısmı açılarak tüm ayarlarını yapabilirsiniz. Kolay ayarlanabilmesi kanalların mafsallı olmasından kaynaklanır. Ucuz ve ekonomik fiyatla baımları yapılır, ihtiyaç duyulduğun da paletleri değiştirilir. Hidrolik silindir sistemine sahiptir, astarı ve palet çarpma sacı değişimi kolaydır.

Conmach Darbeli Kırıcılar tercih edilmesinde gerekli sebepler şöyledir. Makinamız yüksek bir kapasite ile üretim gerçekleştirir. İnce malzemeyi üretebilecek güce sahip olması ve redüksiyon oranının yüksek olması önemli bir etkendir.Conmach Darbeli Kırıcılar bakımkı kolay yapılan modellerimiz aradında yer alır. Diğer taraftan kübik ürün çıkarabilmesi ve geri sıçramayı engelleyici özelliğine sahip olması makinamızın tercik edilmesini sağlayan en önemli sebeplerdir.

Conmach Darbeli Kırıcılar sektör içerisinden bir çok firm tarafından tercih edilere kullanılmış ve gümğüzü koşullarında kendini pazarlayan nadir makina çeşitlerimizdendir. Özelliği itibari ile istediğiniz her türlü taşı küçük boyutlara ulaştırabilirsiniz. Bu makşinamızı çeneli kırıcı ile karşılaştırırsak onun yaptığı işin iki katını kolaylıkla yapacak kapasiteye sahiptir. Conmach Darbeli Kırıcılar hakkında detaylı bilgi almak, diğer kırıcı modellerimiz ve makina çeşitlerimiz için bizimle www.conmach.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s