Dik Milli Kırıcı

Dik Milli Kırıcı Yedek parça maliyeti düşük olan kırıcı çeşitlerimizdendir. Bunun sebebi Taşı taşa çarptırarak kırmasıdır. Orta büyüklükte ve sert aşındırıcı özellikteki taşları 0.5 mm kalınlığında kırarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılan makine çeşidine Dik Milli Kırıcı adı verilir. İstanbul- Türkiye de bulunan İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki imalathanemizde üretimini yapıyoruz. Bu makinemiz geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Dik Milli Kırıcı CONMACH marka ve kalitesi ile dünyanın farklı bölgelerine ihracatı yapılanan makinelerimizdendir. Doğal taşların kullanılmasında ve işlenmesinde aktif olarak rol alır. Malzeme ölçülerinin küçültülerek daha küçük malzeme oranlarını maksimum ölçülere getirir. Kalker bazalt ve dolamit ocaklarında çimento malzemelerinin kırılma işlemini gerçekleştirir. Kübik malzeme istenirse beton asfalt yapımında kullanılmak üzere kum, mıcır, çakıl üretiminde kullanılır. Diğer taraftan Karbon oranını sıvı çelik ile yükseltmek için püskürtme yöntemi ile kullanılan kok kömürü ölçülerinin küçültülmesinde kullanılır.

Dik Milli Kırıcı standart özelliklere sahip bir makinedir. Makinemiz elektrik motorlu bir hidrolik üniteye sahiptir. Bakım platformu mevcut olup, iki ayrı hız için tahrik kasnağı vardır. Kontrol panosu otomasyon sistemlidir. Firmamız tarafından kendi tesislerimizde üretimi yapılan bu kırıcı modelimiz için detaylı bilgiye sahip olmak, ucuz ve ekonomik fiyat içeriklerinden yararlanmak için www.conmch.com web sayfamız üzerinden, sosyal medya hesaplarımızdan ve info@conmach.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s