Bir İhracat Hamlesi

İhracat hamleleri yapmaya devam eden Conmach uluslararası pazarda büyümeye ve ürünlerini yurt dışında satmak için çeşitli adımlar atmaya devam ediyor. Fima beton santralleri, mobil beton santralleri, taş kırma tesisleri, çimento siloları,  beton blok ve tuğla makineleri gibi birçok inşaat ekipmanı üretmektedir. Şirket, ürünlerini birçok farklı ülkeye ihraç etmektedir. Conmach’ı n ihracat hamleleri, ürünlerinin kalitesini artırmak, dünya genelinde bilinirliklerini artırmak ve farklı pazarlara girmek için tasarlanmıştır. Şirket, ihracat yaparken ürünlerinin uluslararası standartlara uygunluğunu ve hizmet kalitesini sağlamaya özen göstermektedir. Firma inşaat ekipmanları gibi birçok sektörde üretim kapasitesi ve kalitesiyle dünya genelinde tanınmaktadır. Son olarak firma tarafından MOB-30 Mobil Beton Santrali ihracatı Afrika ülkesi Benin’e gerçekleştirildi.

 MOB-30 Teknik Özellikleri

Mart 2023 de küçük ölçekli inşaat projeleri için kullanılan taşınabilir MOB-30 mobil bir beton santrali Benin Cotonou limanına gönderilmişti. Bugün aynı özelliklerde ikinci ürünün ihracatını gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Benin gibi gelişmekte olan ülkelerde mobil santrallerin kullanımı oldukça yaygındır. Conmach marka ve kalitesi ülkede tercih edilen beton santrali şirketleri arasında yer alır. Firmanın ihracatını yaptığı MOB-30 mobil bir beton santrali 30 m3  /saat kapasite, Agrega bunkeri, pan tipi katıştırıcı, transmikser konveyörü, tartım konveyörü, çimento helezonu, çimento silosu, kompresör, su pompası, katkı pompası gibi teknik özelliklere sahiptir. Ürün tasarımında müşteri isteğine göre pan ve planet karıştırıcı seçenekleri ile agrega bunker göz adeti değişkenlik gösterebilir.

MOB-30 Benin’e Gönderildi

MOB-30 mobil bir beton santrali Benin’deki bir inşaat projesinde kullanılmak üzere Cotonou Limanı’na bir ay arayla ikinci defa gönderildi. MOB -30 modeli, saatte 30 metreküp beton üretebilen bir santraldir. Mobil olması, inşaat projelerinde yer değiştirmenin kolaylığı ve esnekliği sağlar. Bu nedenle, yüksek hacimli beton üretimi gerektiren projeler için tercih edilir. Ayrıca, MOB -30 beton santrali, yüksek kaliteli beton üretimi için tasarlanmıştır ve müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Benin’deki inşaat projeleri için MOB -30 beton santralinin tercih edilmesinin nedeni, yüksek beton üretim kapasitesine sahip olması ve yüksek kaliteli beton üretimi sağlaması olabilir. Ayrıca, mobil olması, proje alanında inşaat malzemelerinin taşınmasını kolaylaştırır ve iş gücü maliyetlerini düşürür.

6 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s